Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Abonesepeti ile Kazanmaya Başla

Yüksek
Prim

Taahhüt
Yok

Kolay
Başvuru

Web Sitenizde
Gelir Artışı

Affiliate Programı Nedir?

Affiate, dünyada birçok e-ticaret sitesi tarafından kullanılan bir satış ortaklığı programıdır. Affiate Programı’nın amacı yayıncı internet siteleri tarafından program sahibi e-ticaret sitelerinde satılan ürünlerin tanıtımının yapılması ve bu tanıtım karşılığında satılan ürünlerden teşvik kazanılmasıdır.

Abonesepeti’nin hedef kitlesini ilgilendirecek içeriğe sahip olan abonelik satışına yönlendirebilecek bir internet siteniz olduğunu düşünüyorsanız hemen Affiliate Programı’na başvurabilirsiniz.

Hemen Başvur

Nasıl Çalışır?

Affilate Programı abonelik talebi üzerinden teşvik esasına dayalı çalışır. İnternet siteniz üzerinden takip sistemi sayesinde gelen ziyeretçi herhangi bir kuruma ait abonelik başlattığı takdirde teşvik kazanırsınız. Affiate Programına katılım tamamen ücretsizdir.

Ne kadar kazanç sağlarım?

Affiliate Programı ile internet sitenizden elde ettiğiniz geliri önemli ölçüde arttırabilir, birçok reklam ağının sunduğundan daha fazla kazanç kazanç elde edebilirsiniz. İnternet sitenize gelen ziyaretçileri www.abonesepeti.com adresine yönlendirmeniz ve abonesepeti üzerinden abone olmalarını sağlamanız yeterli.