Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Başka Operasyon

Operasyon Geçiş

  • Mobil GSM
  • 01/08/2023
  • 354 okuma
"
GSM için ayrılan bölüme erişim sağlayabilirsin. Senin için hazırlanmış dakika, sms ve internet filtrelerini kullanmayı unutma. Hepsi seni daha iyi tanımak için hazırlandı. Dilersen tüm operatörleri görüntüleyebilir ya da favori operatörünü seçip sadece seçtiğin operatörü de görüntüleyebilirsin. Paketlerin birbirlerinden farklarını görüntüleyip senin için öncelikli olan özelliği kolayca seçebilirsin.
"


Başka Operatöre Geçiş

Evet, birkaç küçük adımla operatöründen emin olduğuna göre artık geçiş yapabilmen için daha emin adımlar atmanın zamanı geldi demektir. Öncelikle geçiş yapmadan önce bilmen gereken, belki de seni en çok rahatlatacak ya da başına bela olacak şey “çekim kalitesi”. Bu muhteşem özelliğin bir soruna dönüşmemesi için geçiş yapmadan önce mutlaka çekim gücünün bulunduğun yerde ne kadar iyi olduğunu sorgulamalısın. 

İyi bir haberimiz var! Günümüz teknolojisinde seni yarı yolda bırakabilecek bir operatör yok. Çekim gücü ile ilgili problemleri de aştığımıza göre ilerlemeye hazırız. 

Başka Operatöre Geçiş İçin En Uygun Tarifeyi Çok KISA BİR YÖNTEM İLE SEÇEBİLİRSİN

Şimdi senin için en doğru, beklentilerini karşılamak için yaratılmış paketi seçmek kaldı! Bu kadar kapsamlı hizmetlerin yer aldığı Abone Sepetinde amacıma uygun olan hizmeti nasıl bulurum? Diye düşünme lütfen. Her alanda misafirlerimizin zamanını ve konforunu temel esas aldığımız için, Web sitemiz de size fayda sağlayabilmek için tasarlandı. 

Web sitemizde operatör geçişin ile ilgili tüm detaylara ve gsm kampanyaları sayfamıza erişebilirsin. Bunun için yazımızda erişebileceğin bağlantılar bıraktık. 

GSM için ayrılan bölüme erişim sağlayabilirsin. Senin için hazırlanmış dakika, sms ve internet filtrelerini kullanmayı unutma. Hepsi seni daha iyi tanımak için hazırlandı. Dilersen tüm operatörleri görüntüleyebilir ya da favori operatörünü seçip sadece seçtiğin operatörü de görüntüleyebilirsin. Paketlerin birbirlerinden farklarını görüntüleyip senin için öncelikli olan özelliği kolayca seçebilirsin. Senin için tarifelerin bütün özelliklerini bir araya getirdik. Kampanyaları, dakika, sms ve bol bol interneti ayağına kadar getirmek bizim için en büyük mutluluk. 

Tarifeler arasında kafanın karışmasına izin vermediğin ve yanlış kararlar vermekten kaçınıp akıllı bir tüketici olduğun için Abone Sepeti olarak teşekkür ederiz. 

Hediye internet, bedava dakika ve sms fırsatlarını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve Abone Sepeti Uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde abonelik oluşturabilirsin. 

Unutma, onlarca aboneliğin tek çatı altında… 

Bundan sonraki süreci hızlı ve güvenilir olarak tamamlayabileceğin, üstelik sana zaman ve nakitten kazandıracak Abone Sepeti ’ne bırakabilirsin. Tek yapman gereken, tamamen güncel operatör paketleri içerisinde kendine uygun olanı seçmek ve arkana yaslanmak (Tabi başvur butonuna da tıklamayı lütfen unutma). 

Numara Taşırken Hattım Kapanır Mı?

Senin için doğru olan paketi seçtikten sonra, başvuru sürecini tamamlayarak işlemi tamamlamış olursun, sonrasında sim kartın eline ulaşıp aktivasyonu sağlanıncaya kadar mevcuttaki hattın kapatılmaz, numara taşırken hattım kapandı sorunu ile karşılaştıysan bunun sebebi geçiş yaptığın operatörden ziyade mevcuttaki operatörün ile yaşadığın bir sorun olabilir… Eğer bu şekilde bir sorun yaşıyorsan bulunduğun operatörün müşteri hizmetlerinden destek almalısın. 

Numara Taşırken Hat Sahibi Değiştirme

Kullandığın numara ailenden birine ya da arkadaşına ait olabilir. Bu gibi bir durumda geçiş yaparken hattını taşımak isteyebilirsin. Numaranın geçiş işlemini sağladıktan sonra ya da sağlamadan önce geçiş işlemini hattın yasal sahibi ile mevcuttaki operatörünün bayisine giderek sağlaman mümkün. Ancak düşündüğün gibi geçişi sağlarken hattın yasal sahibi değiştirilemez. 

Buraya kadar geldiğin için teşekkür ederiz, Abone Sepeti’ne dahil olmak için kayıt oluşturabilirsin. 

                                                                                                                  YAĞMUR TAŞDEMİR/ MURAT ÇİÇEK

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar