Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Exxen Abonelik İptali

İptali Nasıl Yapılır?

  • TV
  • 10/04/2023
  • 274 okuma
"
Eğer Exxen platformundan memnun kalmadıysan ya da aboneliğini iptal etmek istiyorsan, birkaç tıklama ile işlemi tamamlaman mümkün. Exxen abonelik iptal etme için yapman gerekenleri senin için tek başlık altında topladık. Öncelikle aboneliğini Abone Sepeti kolay iptal yöntemi ile nasıl gerçekleştirebileceğini paylaşacağız. Bu yöntem sayesinde iptal sürecinin evrak yükünden ve zamandan kazanmak mümkün! Her şeyi biz gerçekleştiririz, size yalnızca arkanıza yaslanmak kalsın… O halde başlayalım;
"


Exxen Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Eğer Exxen platformundan memnun kalmadıysan ya da aboneliğini iptal etmek istiyorsan, birkaç tıklama ile işlemi tamamlaman mümkün. Exxen abonelik iptal etme için yapman gerekenleri senin için tek başlık altında topladık. 

Öncelikle aboneliğini Abone Sepeti kolay iptal yöntemi ile nasıl gerçekleştirebileceğini paylaşacağız. Bu yöntem sayesinde iptal sürecinin evrak yükünden ve zamandan kazanmak mümkün! Her şeyi biz gerçekleştiririz, size yalnızca arkanıza yaslanmak kalsın… O halde başlayalım; 

Abone Sepeti ile Exxen Kolay İptal

Exxen aboneliğinizi hızlı ve güvenli bir şekilde iptal edebilmek için tüm aboneliklerinizi yönetebileceğiniz Abone Sepeti web sayfası ya da mobil uygulamasına giriş yapmalısınız. 

Giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra iptal etmek istediğiniz abonelik bilgilerinizi girerek başvurunuzu oluşturabilirsiniz. başvuru sürecinizi başvurularım kısmından adım adım takip edebilirsiniz. Abone Sepeti Exxen abonelik iptali sürecinizi sizin yerinize hızlı bir şekilde tamamlasın! 

Peki iptal başvurunuz tamamlandıktan sonra süreç nasıl ilerliyor? Takibini yapabilmek mümkün mü?

Abone Sepetiyle elbette mümkün! İptal başvurunuzu yaptıktan sonra istediğiniz zaman başvurunuzun ne durumda olduğunu takip edebilmek için yapmanız gerekenler; 

İşlemler bölümünden başvurularım kısmına ilerliyoruz. 

Burada abonelik başlatma, sonlandırma taleplerinizin tümünü görüntüleyebilirsiniz. 

Burada sürecini öğrenmek istediğiniz işlemi seçerek sürecini kolayca kontrol edebilirsiniz. 

Süreçte herhangi bir aksaklık varsa hareketler kısmında ilerlemek için yapmanız gerekenin ne olduğunu anında öğrenebilirsiniz. 

İşte Abone Sepeti ile abonelik başlatmak da bitirmek de bu kadar kolay!

Abone Sepeti ile abonelik iptali ne kadar kolaysa, abonelik başvurusu da bir o kadar kolay, bunun için sadece TV kampanyaları bölümünü inceleyip senin için uygun olanı seçmen yeterli. 

Kolay iptal işleminin dışında Exxen iptali yapabileceğiniz başka yollar da bulunuyor. Bunlar kolay iptal yöntemi kadar avantajlar oluşturmasa da seninle paylaştık. İşte o yöntemler ve detayları; 

1 – İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.

2- Sağ üst kısma tıklayarak ve Hesap ve Ayarlar bölümüne geçiş yapın.

3 – Abonelik Bilgilerim kısmında abonelik durumunun sağında bulunan Üyeliğimi İptal Et bağlantısına gidin.

4 – Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı karşınıza çıkacak.

5 – Evet seçeneğine tıkladıktan sonra Exxen üyelik iptal işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

 Profiliniz silinmiştir uyarısı hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına geliyor. Geri giriş yapmaya çalıştığın takdirde hesabınıza giriş yapamayacaksın. Böylece Exxen aboneliğin de durdurulmuş olacaktır.

Canlı sohbet ile Exxen abonelik iptal etme

Hesabınızı silmeye çalıştığınızda başarısız olduysanız ya da silindiğinden tam emin değilseniz, ikinci bir yol olarak Exxen canlı destek hizmetine bağlanarak hesap silme konusunda talepte bulunabilirsin. 

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar