Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

  • Anasayfa

  • Blog

  • Koronavirüs Döneminde Aboneliklerinizi Daha Kolay Yönetin ve Tasarruf Edin.

Koronavirüs Döneminde Aboneliklerinizi Daha Kolay

Yönetin ve Tasarruf Edin.

  • Bilgi
  • 10/04/2023
  • 431 okuma
"
Sizler GSM veya internet paketlerinizi değiştirme , yönetme veya iptal etme konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz. Size göre bir çözüm adresim var Abonesepeti tam da bunun için var.
"


KORONAVİRÜS DÖNEMİNDE ABONELİKLERİNİZİ DAHA KOLAY YÖNETİN VE TASARRUF EDİN (ABONESEPETİ NEDİR? NE HİZMETLER SAĞLAR?)

Koronavirüs, insanların sadece sağlık hayatını değil aynı zamanda ekonomik, sosyal ve psikolojik hayatlarını da etkiledi. Zaten var olan sorunlar pandemi şartlarında daha fazla hissedilir hale geldi. İnsanlar ve kurumlar bu sorunu çözmek için ellerinde bulunan bütün imkânları kullanmaya başladılar ve kurtarıcı olarak yardımımıza enformasyon teknolojileri yetişti.  Covid  19 ile birlikte enformasyon alanında ar-ge harcamaları arttırıldı. Bu durum haberleşme teknolojilerinin daha hızlı gelişmesine olanak sağladı. Hayatımız daha fazla dijital bir hale geldi ve yeni normal dijitalin kendisi haline gelerek iletişimin devamlılığı için en büyük rolü üstlendi. Dijitalleşme sebebi ile aboneliklerimiz daha fazla arttı ve kolay bir şekilde durulabilecek gibi durmuyor. Kısaca yeni dijital dönüşüme hoş geldiniz.

Peki, Dijital dönüşüm nedir?

Dijital dönüşüm, kurumların ve insanların sorunlarını çözmek için teknolojiyi nasıl kullandığıdır. Herkes bu dönüşüme hızlı bir şekilde adapte olmak mecburiyetinde kaldı. Çünkü sosyal bir varlık olan ve bunun ihtiyaç olduğunun farkında olan insanlar, fiziksel olarak bu alışkanlıklarından vazgeçseler bile bu etkileşimi sürdürmenin yolunu aradılar. Bu sorunlarını çözmek için yüksek fiyatlı İnternet ve telefon faturalarına razı geldiler. 25 Ağustos 2020 tarihli TUİK verileri bize gösteriyor ki evde internet erişim imkânı %90,7 ye ulaştı. Eğitimin bir bütün olarak dijital ortamlara taşınması, kurum içi iletişimin zayıflamasını engelleme adına dijital iletişim kanallarının arttırılması ve sosyal varlığını sürdürme peşinde olan insanların yönelimleri bu oranı belirleme noktasında etkili oldu. Burada  enformasyon hizmetleri sağlayan kurumlar öne çıktı. İnternet kullanımı ülke genelinde daha uygun ve maliyeti düşecek şekilde kampanyalar düzenleyerek abonelik sayılarını arttırmaya başladılar. Kullanıcıya sorunsuz hizmet sağlama ihtiyacı kendini daha belirgin hale getirdi. İnsanlar sorunlarını çözmeye yönelik girişimlerinde ise kendilerini belirsiz tarife isimlerinin, birbirine benzeyen ve hepsinin avantajlı olarak sunulduğu bir alanda buldular. Bütün bu gelişmeler neticesi ile internet, telefon ve diğer abonelikler içerisinde maddi imkânları dâhilinde en uygun paketi bulma ihtiyacı ortaya çıkması ile birlikte Bayileri dolaşmak  ve uyun pakete karar vermek çoğu zaman günler boyu sürebilmektedir. Hatta günler boyu sürmesi sebebi ile ödemek istemediğimiz ücretlere evet demek zorunda kaldık.


Bu sorunu çözmek için ise Abonesepeti olarak biz;

·         Telefon

·         İnternet

·         TV

·         İnternet+TV

·         Dergi (444dergi bir abonesepeti girişimdir. güven ve rahatlık ile ziyaret edebilirsiniz.)

·         Sigorta(kasko, dask, konut, seyahat, sağlık alanlarında uygun teklifler alabilirsiniz.)

·         Güvenlik


·         Su arıtma (ilk ay kullanımı hediyedir.)

·         Araç takip

         için taleplerinizi tek bir panel üzerinden yönetmenize ve yönlendirmenize olanak sağlıyor ayrıca ürünler arasında kıyaslama yapmanızı kolay bir hale getirerek kendinize en uygun paketi seçmenize yardımcı oluyoruz. Sonuç kaçınılmaz olarak Tasarruf sağlamak oluyor.

7/24 Whatsapp hizmetimiz ile birlikte sorunlarınıza çözüm bulabilir , gerektiğinde hızlı işlem seçeneklerimiz ile ;

·         İnternet  Altyapı Sorgulaması

·         İnternet Hız Testi

·         Başvuru Takibi

·         Belge Yükleme

Sizlere en hızlı hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Ayrıca Daha fazla bilgi almak ve iletişim dünyanızı daha kolay hale getirmek için abonesepeti.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Emrecan Koç 29.07.2021

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar