Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

  • Anasayfa

  • Blog

  • Moda Sekötründe yenilikleri takip edebileceğiniz dergiler 444dergi Bünyesinde Fırsatları Kaçırmayın!

Moda Sekötründe yenilikleri takip edebileceğiniz

dergiler 444dergi Bünyesinde Fırsatları Kaçırmayın!

  • Dergi
  • Bilgi
  • 10/04/2023
  • 476 okuma
"
Modayı yakından takip edenler veya moda dergilerine işletmelerinde yer vermek isteyenler yardımınıza yetişiyoruz
"

Moda sektörü kendisini yenilemekten asla vazgeçmiyor.

Moda kelimesini hiç olmasa günde en az 1 kez kullanıyoruz.  Peki içine girdiği her cümlede belirli kişi ya da gruplar tarafından tercih edilen bir obje / durum ya da hareketi ifade etmek için kullanılan MODA kelimesinin tarihçesi nedir?

 Moda terimi kökeni ‘facio’ olan Latince bir sözcükten gelmektedir. Genelde de tekstil sektöründe kullanıyoruz. Türklerin moda ile imtihanı çok eskilere dayanıyor. Ural- Altay kazılarında çıkan çarıklar ve takılar o dönemde kadın- erkek fark etmeksizin insanların dış görüntülerine nasıl önem verdiğini gösteriyor.

Aslında yakın tarihimizde Osmanlı İmparatorluğunda da kıyafetin insanın bilgi zenginliğinden ziyade maddi zenginlini öne çıkartacak şekilde altın işlemeli kaftanlar ve zümrüt yakut süslemeli kavuklar ile taçlandırıldığını o tarihten kalan az sayıda fotoğraflarda görüyoruz.

O dönemim eski teknolojisi ile az sayıda elimize geçen fotoğraflardan şimdilerde ise her ay milyonlarca basılan moda dergilerinde ki zengin içerikli fotoğraflara geçişimizi kutluyoruz.

Dergi okur musunuz? Mutlaka okumalısınız. İçerikleri ile bilgimize hitap ederken görsel zenginlikleri ile gözümüze bayram ettiriyorlar.

Türkiye’de dergicilik dünyadaki birçok ülke ile başa çıkacak kadar dolu içerikleri ve sürdürülebilir basım periyodları ile okuyucunun alışkanlığı haline gelmiş durumda. 

Bu kadar zengin içerikli farklı dergiyi okumak isteyen takipçileri kadar bekleme salonlarında ziyaretçileri sıkılmasın, yemeği hazırlarken müşterisi keyifli zaman geçirsin isteyen işletmelerde var.

Böyle bir talep hiç tahmin edilmeyen bir hizmeti doğurdu ve 444dergi bundan 8 yıl önce Almanya’dan ithal edilen bir fikir ile hayatına başladı. 

444Dergi, Avrupa'da çok yaygın kullanılan hem güncel dergilerin daha bayilere ulaşmadan okuyucuya ulaşmasını sağlayan hem de satılmadığı için raflarda bekleyen imha edilecek dergileri kurtararak çağdaş, çevre dostu ve her şeyden önce ekonomik bir abone yayın okuma döngüsünü Türkiye’ye getirdi.

İş dünyasından çocuk dergilerine , seyahat ve geziden gençlik ve yemek dergilerine kadar bir çok derginin her ay adresimize gelmesi bu pandemi döneminde çok daha faydalı oldu.

Okumanın ve okutmanın bu denli önemli olduğu bir dönemde hizmeti alkışlayalım da peki nasıl abone olacağız onu da öğrenelim değil mi?

Hemen giriyorsunuz 444dergi.com adresine istediğiniz dergiyi istediğiniz pakette bir araya getirerek alıyorsunuz.


Keyifli okumalar diliyoruz. Moda dan uzak kalmayın

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar