Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

232,508’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Turkcell Superonline Abonelik

Abonelik İptali

  • Internet
  • 10/04/2023
  • 495 okuma
"
Turkcell internet aboneliği iptali sürecinde uygulamanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemleri ve izleyebileceğiniz yolların tümünü senin için tek başlık altında bir araya getirdik. Öncelikle Abone Sepeti olarak kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz işlem olan kolay iptal yöntemini anlatmak isteriz. Yapmanız gereken tüm adımları yazımızda topladık. Abone Sepetiyle artık iptal etmek bile çok kolay! İşte detaylar;
"


Turkcell Superonline Abonelik İptali

Turkcell internet aboneliği iptali sürecinde uygulamanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemleri ve izleyebileceğiniz yolların tümünü senin için tek başlık altında bir araya getirdik.

Öncelikle Abone Sepeti olarak kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz işlem olan kolay iptal yöntemini anlatmak isteriz. Yapmanız gereken tüm adımları yazımızda topladık. Abone Sepetiyle artık iptal etmek bile çok kolay! İşte detaylar;

Abone Sepeti ile Turkcell Kolay İptal

  • Abone Sepeti ile işlemlerinizi hem başlatabilir hem de hızlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz. 

    • Bunun için öncelikle uygulama üzerinden giriş yapmalı ve Turkcell kategorisi seçilmeli. 

    • Karşınıza abonelik bilgilerinizi doldurmanız gereken bir sayfa geliyor. Bu bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir.

    • Evraklarınızı yüklediğinizde başvurunuz tamamlanmış olur.

Peki iptal başvurunuz tamamlandıktan sonra süreç nasıl ilerliyor? Takibini yapabilmek mümkün mü?

Abone Sepetiyle elbette mümkün! İptal başvurusunu yaptıktan sonra istediğiniz zaman başvurunuzun ne durumda olduğunu takip edebilmek için mobil uygulama üzerinden başvurularım bölümüne girmeniz gerekiyor. 

Abone Sepeti üzerinden yapabileceğiniz kolay iptal sürecini sizin için açıkladık. Bunun dışında da kullanabileceğiniz yöntemler elbette ki var. Bunlar Abone Sepeti hizmeti olan kolay iptal kadar kolay olmasa da yine de bilmenizde fayda var. İşte o iptal seçenekleri;

1.  İlk olarak herhangi bir Turkcell bayisinden nasıl iptal işlemi yapılır ile başlayalım. Bunun için yapman gerekenler;

·        Sana en yakın Turkcell bayiliğine gitmek.

·        Bayi yetkilisi doldurulması gereken iptal formunu seninle paylaşacak.

·        Kimlik kartının yanında olması önemli unutma.

·        İptal formunu imzaladıktan sonra yapman gereken tek şey beklemek… maksimum 7 gün içerisinde iptal işlemin sonuçlanacak.

 

2.  Abonelik iptali Turkcell Superonline için bir başka iptal yöntemi ise E-Devlet üzerindendir. Bunun için;

·        Öncelikle E-Devlet e giriş sağlamalısın.

·        Buradaki link üzerinden gerekli adımları izleyerek rahatça talebini gönderebilirsin.

·         https://www.turkiye.gov.tr/superonline adresiyle ulaşılabilir.

·        Ancak Turkcell Superbox iptal etme e-devlet üzerinde bulunmamaktadır.

 

3.  Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell internetini iptal edebilmen için yapman gerekenler;

·        İptal işlemi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebi iletilmelidir.

·        Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından talep alınarak, müşterilerimiz en yakınında bulunan Kurumsal Çözüm Merkezleri’mize gerekli evraklarını iletmesi için yönlendirilirler.

·        Şahıs şirketleri için müşteri fotokopisi ve imzalı iptal dilekçesi, Kurumsal Şirketler için yetkili kimlik fotokopisi, yetkili imza sirküsü ve yetkilinin kaşeli imzalı iptal dilekçesi gereklidir.

·        Abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, fesih taleplerini teyit edilmiş olmak kaydıyla 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı olarak göndermeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ: Abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen kurumsal Turkcell Superonline müşterilerinin, müşteri yöneticileri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 

Turkcell dünyasına katılmak ve internet başvurusunda bulunmak istersen, buradan senin için uygun internet kampanyaları filtreleyebilir, doğru paketi tespit ederek hızlı bir şekilde başvuru işlemini gerçekleştirebilirsin.

 

 

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar