Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Tv Aboneliklerinde Faturamı

Faturamı Nasıl Öderim?

  • TV
  • 01/08/2023
  • 394 okuma
"
Dijitalleşen dünyada, telefon, bilgisayar ve internet kullanımının yanında online olarak kullanılan TV abonelikleri de hayli fazla. Bu noktada edindiğiniz TV kampanyalarının faturalarını nasıl ödeyebileceğini sana detaylarıyla anlatmak isteriz. Öncelikle var olan TV aboneliğini yazımızda bulup inceleyebilirsin. Kullandığını düşündüğümüz akıllı TV abonelikleri; D-smart, Digitürk, Kablonet, BeinCONNECT. Şimdi bu TV aboneliklerinin fatura ödeme yöntemlerini seninle teker teker paylaşacağız.
"


 Tv Aboneliklerinde Faturamı Nasıl Öderim?

 Dijitalleşen dünyada, telefon, bilgisayar ve internet kullanımının yanında online olarak kullanılan TV abonelikleri de hayli fazla. Bu noktada edindiğiniz TV kampanyalarının faturalarını nasıl ödeyebileceğini sana detaylarıyla anlatmak isteriz. Öncelikle var olan TV aboneliğini yazımızda bulup inceleyebilirsin. Kullandığını düşündüğümüz akıllı TV abonelikleri; D-smart, Digitürk, Kablonet, BeinCONNECT. Şimdi bu TV aboneliklerinin fatura ödeme yöntemlerini seninle teker teker paylaşacağız.

Fatura ödeme yöntemlerine geçmeden önce, Abone Sepeti olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilmen için TV kampanyaları ve TV İnternet kampanyaları incelemesinde bulunabilir ve eş zamanlı olarak başvuruda bulunabilirsin. Yapman gereken tek şey senin için doğru filtreleme yöntemlerini belirlemek ve seçim yapmak. Başvuru sürecinden itibaren Abone Sepeti her adımda senin yanında olmaya devam ediyor!

Abonelik hizmetlerini bizimle birlikte düzenlediğin ve desteğimize başvurduğun için teşekkürler. Ailemize hoş geldin!

Şimdi seni daha fazla bekletmeden akıllı TV fatura ödeme yöntemlerini sıralamaya başlayabiliriz. Her bölümün sonunda vermiş olduğumuz bağlantılar sayesinde yeni bir arama yapmadan fatura ödeme ekranına ulaşmanı sağlıyoruz.

 

D-Smart Faturamı Nasıl ve Nereden Ödeyebilirim?

 

D-Smart, dijital dünyanın en sevilen yüzü olmanın yanında büyümeye hızla devam eden markalardan biri. D-Smart sahibi değilsen, D-Smart kampanyalarını inceleyerek senin için en uygun olanı seçebilirsin. Hali hazırda D-Smart üyeliğin olduğunu varsayarsak fatura ödeme işlemini ücretsiz bir şekilde nasıl sağlayacağımıza bir bakalım;

 

D-Smart Otomatik Ödeme Talimatı Verme

 

Otomatik ödeme talimatı vermek ödemelerini takip etmenin en kolay yoludur.  

Otomatik ödeme talimatını buradan kolayca verebilir veya 0850 533 0 533 sesli yanıt sistemi üzerinden fatura menüsüne ulaşıp ödeyebilirsin.

 

D-Smart Online İşlemlerden Faturamı Nasıl Ödeyebilirim?

 Artık her şeyi online olarak yönetmek eski yöntemlere göre çok daha kolay. Yapman gereken senin için vermiş olduğumuz bağlantı linki üzerinden giriş yapmak ve mevcut fatura borcunu görüntüleyip, kart bilgilerini girerek ödeme işlemini gerçekleştirmek. Ya da 0850 533 0 533 sesli yanıt sistemi üzerinden 3’ü tuşlayarak fatura menüsüne ulaşıp buradan da 1’i tuşlayarak ödemeni gerçekleştirebilirsin.

 

Bankadan D-Smart Faturamı Nasıl Ödeyebilirim?

 D-Smart ödemeni anlaşmalı bankalar üzerinden, müşteri numaranı bildirerek sağlayabilirsin. Bunun için öncelikle müşteri numaranı bilmen gerekli. Yapman gereken tek şey,

Cep telefonundan “uyeno” yazıp bir boşluk bırakıp, smartkart numaranı ekleyerek 2850’ye göndermek. Müşteri numaran sana sms yolu ile bildirilir.  Ya da 0850 533 0 533 üzerinden 1’i tuşlayarak üye numarası menüsüne ulaşabilir ve buradan da 1’i tuşlayarak sms ile gönderilmesini sağlayabilirsin.

 Aynı Ay İçinde 2 kez ödeme yaptım ne yapmalıyım?

 Telaşa kapılmaya gerek yok. Aynı fatura için yapmış olduğun 2. ödeme bir sonraki faturana otomatik olarak tahsil edilir.

Fatura Adresimi Nasıl değiştirebilirim?

Taşındınız ya da taşınma hazırlıkları içerisindesin. Fatura adresini haliyle değiştirmek isteyebilirsin. Bunun için yapman gerekenler; Online İşlemler üzerinden veya 0850 533 0 533 numaralı D-Smart müşteri hizmetlerinden güncellemek.

 D-Smart Aboneliğimi Bitirdim, Cihazı Teslim Etmeli Miyim?

 Teslim edilen dijital uydu alıcısı dahil tüm donanımı 7 gün içerisinde yetkili satıcı ve/veya bayilere iade etmen gerekmekte. Aksi bir durumda donanım bedeli de senin adına faturalandırılır, dijital uydu alıcısı bakımından sözleşme tarihindeki bedeli olan cam modülü ve HD uydu alıcısı cihaz için 300 TL, HD+ uydu alıcısı (kayıt cihazı dahil) için 530 TL ödemen gerekir.

D-Smart başvuru yapmak ya da paketleri inceleyip en iyi tercihi yapabilmek için BURAYA dokunabilirsin. Senin için en uygun içeriği filtrelemek çok kolay!

Bir sonraki markamızın fatura ödeme yöntemlerini inceliyoruz…

Bir sonraki markamıza geçmeden önce D-Smart kampanyalarının çok kısa süre için geçerli olduğunu biliyor musunuz, hemen başvuru yapabilirsin!

 Digitürk Faturamı Nasıl Öderim?

Digitürk sahibi değilsen, hızlı bir şekilde başvurunu tamamlamak ve girişini sağlamak için buraya dokunabilirsin. Hali hazırda abone olduğunu varsayarak Digitürk faturanı nasıl ödeyebileceğini detaylarıyla anlatıyoruz!

Digitürk Faturamı Otomatik Ödeme Talimatı ile Ödeyebilir miyim?

Digitürk faturanı otomatik ödeme talimatı ile ödemek zamandan kazanmanı sağlar. Aynı zamanda faturanı rahatça takip etme imkânı yakalarsın. Bunun için yapman gerekenler; Online işlemler Merkezi’ne girerek Fatura menüsündeki Ödeme Talimatları menüsünden kart bilgilerini girerek gerçekleştirebilirsin. Ya da 0212 473 73 73 numaralı Sesli Yanıt Sisteminden kolayca halledebilirsin! Online işlemlere burada bir tıkla ulaşabilirsin. Aynı zamanda anlaşmalı bankaların tamamından kolayca ve ücretsiz olarak otomatik ödeme talimatı verebilirsin.

Digitürk Faturamı Online İşlem Merkezinden Nasıl Ödeyebilirim?

 Fiziksel temasta bulunmadan Digitürk faturanı hızlı bir şekilde online olarak ödeyebilirsin. Bunun için;

Faturanı, Online işlemler Merkezi’ne girerek, Fatura menüsündeki Fatura Ödeme sekmesinden ödeyebilir, ödeme talimatları sekmesinden gelecek dönem faturaların için otomatik ödeme talimatı verebilirsin.

Halen Digitürk başvurun yoksa Digitürk Kampanyalarını buradan hızlı bir şekilde inceleyebilirsin!

 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

 Dilediğin zaman 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemimizin yardımıyla kredi kartı fatura ödemeni gerçekleştirebilirsin.

 Digiturk Yetkili Servislerinden Fatura Nasıl Ödenir?

 Bulunduğun ildeki Digiturk Yetkili Servislerinden faturalarını ödeyebilirsin. Yetkili servis çalışanına müşteri numaranı bildirerek işlemini hızlı bir şekilde tamamlayıp geçmiş fatura detaylarını öğrenebilirsin.

 Digitürk Üyeliğim Bittikten Sonra Fatura Yansır mı?

 Üyelik işlemini sonlandırdığında hepimizin olduğu gibi senin de aklındaki en önemli sorulardan biri olduğunu düşünüyoruz. Üyeliğin bitti, ancak herhangi bir ödeme yapman gerekecek mi? İyi haber şu ki; ödenmemiş faturan, gecikme bedellerin, kullanım sözlü paketler ya da iade edilmemiş ekipmanların yoksa faturalama işlemi de olmayacaktır. 

Bir sonraki fatura ödeme sorusuna geçiyoruz…

 Kablonet Faturamı Nasıl Ödeyebilrim?

 Kablonet kullanıcı olarak fatura ödeme işlemlerini yapabilmen için, tabi ki birden fazla yolun var. Hep birlikte bu yöntemleri gözden geçirelim.

 Eğer hala Kablonet internetiniz yoksa sizin için uygun olan Kablonet Kampanyasını seçip hemen kullanmaya başlayabilirsin. Üstelik burada yer alan kampanyalar kısa süre için geçerlidir…

Kablonet Faturamı Banka Üzerinden Nasıl Öderim?

 Faturanızı banka üzerinden ödeyebilmek için Kablonet anlaşmalı bankalar üzerinden müşteri numaranı paylaşarak fatura bilgilerine erişip ödeme işlemini gerçekleştirebilir, daha önce ödemiş olduğun faturaların kontrolünü sağlayabilirsin.

  

Kablonet Faturasını Online Olarak Nasıl Ödeyebilirim?

 Kablonet faturanı online olarak ödeyebilmek için arama yapmadan buradan ulaşım sağlayabilirsin. Bilgilerini girmen ve kredi kartı veya banka kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin. Güncel faturanın yanında geçmiş işlemlerini de kontrol etmek çok kolay. Üstelik tüm işlem ücretsiz…

 PTT Üzerinden Faturamı Nasıl Öderim?

 PTT’nin en yakın şubesine giderek müşteri numaran ile birlikte ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin. Ancak PTT üzerinden yapmış olduğun işlemde 2 TL işletim ücreti alınacaktır. Önemli bir detay…

Kablonet Faturamı Ödeme Noktasından Nasıl ödeyebilirim?

Kablonet faturanı bulunduğun yere en yakın ödeme noktasından yetkili kişiye müşteri numaranızı vererek ödeyebilirsin. Yapman gereken tek şey sana en yakın Kablonet ödeme noktasını tespit etmek…

Buraya kadar geldiğin için öncelikle teşekkür ederiz. Senin için yararlı olacağını düşündüğümüz fatura ödeme yöntemlerini bir başlık altında derledik. Bizlere öğrenmek istediğin konu başlıklarını buradan bildirebilirsin.

 Abonelik işlemlerinde her zaman yanında olduğumuzu bilmeni isteriz. Buradan abonelik hizmetlerimizi görüntüleyebilir, senin için en uygun paket ve içerikleri seçip başvurunu tamamlayabilirsin. Görüşmek üzere…

 

Abone Sepeti ile hayat çok daha kolay!

 

 

                                                                                                                     

                                                                                                            

 

 

 

PAYLAŞ

En Çok Okunanlar