Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Hane giderlerini Abonesepeti uygulamasından ücretsiz takip edebilirsin

Kullanmak istemediğiniz aboneliklerinizi iptal edebileceğinizi biliyor musunuz?

242,524’den fazla kişi abonesepeti kullanıyor.

Abonesepeti size

zaman ve para kazandırmak için burada!

Abonesepeti, aboneliklerinizi başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan bir abonelik yönetim platformudur.

Biz Kimiz?

Abonelik denince akla gelen ve tercih edilen bir marka olmak üzere yolculuğuna başlayan Abonesepeti, 2017'nin ilk çeyreğinde "Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı" öncülüğünde yatırım alarak ulusal alanda faaliyetlerine başladı. 2018 yılında 444dergi.com'u satın alan Abonesepeti, Türkiye'nin her yerinden tüketicilerin abonelik ihtiyaçlarına yerinde çözümler sunmaktadır. 2021 yılı 3. çeyreğinde Keiretsu Forum Türkiye'den 2.faz yatırım alarak abonelik yönetim uygulamasına pivot etmiştir.

Müşteri Odaklı

En temel değeri, “tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırmak” olan bizler, tüm paydaşları motive eden, mutlu ve kazançlı kılan tamamen fayda temelli bir iş modeli ile çalışmaktayız.

Güvenilir

Uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Bizler, karşılaştırma imkanı sunarak tüketicilerin doğru abonelik kararları vermelerine ve aboneliklerini yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Çözüm Odaklı

“Yapamayız” mantığı ile değil “nasıl yardım edebiliriz” mantığı ile çok sayıda satış kanalımız aracılığıyla ihtiyacı en hızlı nasıl yerine getirebiliriz diye çaba gösteriyoruz.

Yenilikçi

Fark yaratan ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. #hayatşimdidahakolay mottosu ile kullanıcılarımıza zamandan ve paradan tasarruf sağlıyoruz.

Sade

Yaptığımız her işte basit ve anlaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Kullanıcılarımızı gösterişle değil, yaptığımız işin doğruluğu ve kalitesi ile etkilemeyi tercih ediyoruz.

Abonesepeti App

Abonesepeti asistan uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar aboneliklerini başlatabilir, yönetebilir ve kolayca iptal edebilirler.

Uygulamaya GitAbonesepeti Google PlayAbonesepeti Apple Store

444 Dergi

444dergi.com, %60 varan indirimlerle Türkiye’deki dergileri tek bir panelden kolay, hızlı ve ekonomik tedarik imkanı sağlayan çevre dostu bir portalıdır.

Siteye Git

Ulak

Ulak, Maya ile kapalı devre çalışan kurye yönetimi iş uygulamasıdır.

Siteye Git

Maya

Tüm abonelik hizmet sağlayıcılarını tek bir ekranda toplayarak KOBİ’lerin yatırım maliyeti olmadan gelir elde etmelerine olanak sağlayan online bir platformdur.